آخرین پیغام نواز شریف به طرفدارانش پیش از ورود به زندان

به گزارش وردپرس کار، نخست وزیر سابق پاکستان که در حلقه طرفدارانش به زندان کوت لکپت بازگشت، کوشش کرد آنها را امیدوار نگه دارد.

آخرین پیغام نواز شریف به طرفدارانش پیش از ورود به زندان

به گزارش دفتر منطقه ای وردپرس کار به نقل از جنگ نیوز، نواز شریف نخست وزیر سابق پاکستان که برای مداوا و طی دوره درمانی خود پیروز به اخذ یک آزادی مشروط 6 هفته ای شده بود روز گذشته به زندان بازگشت.

کارمندان حزب نواز و هواداران وی در قالب یک کاروان بزرگ او را بدرقه کردند و به این شکل وفاداری خود را به او و حزب اعلام کردند.

نواز شریف در آخرین پیغام خود خطاب به کارمندان حزب گفت: شکی ندارم که بساط ظلم به زودی جمع خواهد شد و شب تاریک و سیاه زندان نیز به سحر خواهد رسید.

وی توضیح داد: کارمندان حزب می دانند که بخاطر چه گناهی مجازات می شوم ولی زندان نمی تواند مرا در خود نگه دارد. مطمئنا به زودی آزاد خواهم شد.

این در حالی است که نخست وزیر سابق پاکستان در خواستی برای تمدید مدت آزادی به قید ضمانت داشت ولی این درخواست از سوی دادگاه عالی پاکستان پذیرفته نشد.

حزب حاکم و عمران خان معتقدند مسبب بسیاری از مسائل مالی کنونی پاکستان فساد مالی شخص نواز شریف و اطرافیان او است.

عمران خان بارها تاکید نموده است دست از مبارزه با فساد مالی برنمی دارد و پس از نواز شریف به سراغ آصف علی زرداری و حزب مردم نیز خواهد رفت.

نواز شریف سال گذشته و به جرم راه اندازی کارخانه ای که محل تامین سرمایه آن معین نبود مجرم شناخته شده و به هفت سال زندان محکوم شد.

6 هفته قبل به دلیل عارضه قلبی نواز شریف دادگاه با آزادی او به قید ضمانت موافقت کرد و به این ترتیب رئیس حزب نواز مدتی را خارج از زندان سپری کرد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آخرین پیغام نواز شریف به طرفدارانش پیش از ورود به زندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین پیغام نواز شریف به طرفدارانش پیش از ورود به زندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید