احتمال غیبت ستاره آژاکس مقابل یوونتوس قوت گرفت

به گزارش وردپرس کار، تهران- خبرنگاران- بدنبال تعویض اجباری فرانک دی یونگ ستاره تیم آژاکس در دقیقه 22 دیدار شب گذشته تیمش مقابل ِاکسِلسیِر روتردام در لیگ برتر هلند، حضور این بازیکن کلیدی در دیدار برگشت مقابل یوونتوس در لیگ قهرمانان در هاله ای از ابهام نهاده شد.

احتمال غیبت ستاره آژاکس مقابل یوونتوس قوت گرفت

به گزارش وردپرس کار، خبرگزاری رویترز روز یکشنبه نوشت: اریک تن هگ سرمربی تیم آژاکس با اشاره به این موضوع تاکید نمود که در حال حاضر نمی توان نظر قطعی در خصوص غیبت یا عدم غیبت یونگ در دیدار برگشت مقابل یووه گفت.

شاگردان تن هگ در حالی باید در تورین به میهمانی بانوی پیر بروند که در بازی رفت در خانه با تساوی یک بر یک متوقف شده اند و بی شک در بازی برگشت خطر بیشتری آنها را تهدید می نماید.

دی یونگ که در خاتمه فصل راهی نیوکمپ می گردد، در جریان بازی رفت مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان در آمستردام عملکردی با شکوه از خود به نمایش گذاشت.

با این وجود، هافبک مستعد آژاکس در دقیقه 22 دیدار تیمش مقابل اکسلسیر که با پیروزی پر گل 6 بر 2 آنها همراه شد، به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ زمین را ترک کرد.

تِن هگ در این خصوص گفت: دی یونگ از ناحیه همسترینگ دچار مشکل شد بنابراین مجبور شدیم تا محض احتیاط او را از بازی خراج کنیم؛ علاوه بر این، یک بر صفر از حریف پیش بودیم و دلیلی برای ریسک کردن روی او وجود نداشت.

پیروزی روز گذشته آژاکس، آنها را با سه امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک ترین تعقیب کننده یعنی پی اس وی آیندهوون، رتبه نخست جدول رده بندی لیگ برتر هلند را به خود اختصاص داد.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "احتمال غیبت ستاره آژاکس مقابل یوونتوس قوت گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال غیبت ستاره آژاکس مقابل یوونتوس قوت گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید