ارتباطات خوزستان پایدار و مطلوب است

به گزارش وردپرس کار، نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان خوزستان ضمن اعلام برقراری وضعیت مطلوب و پایدار ارتباطات در استان خوزستان، از نصب و راه اندازی تلفن همگانی رایگان و ارائه سیم کارت های رایگان به وسیله کلیه اپراتورهای تلفن همراه در محل اردوگاه های اختصاص یافته به سیل زدگان این استان اطلاع داد.

ارتباطات خوزستان پایدار و مطلوب است

محمود خسروی با اشاره به تاکید وزیر ارتباطات به آنالیز مسیرهای فیبرنوری داخل استان و پایداری آنها در مقابل حوادث اضافه نمود: علاوه بر مسیرهای موجود فیبرنوری، در صورت بحران باید باهمکاری شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به پایداری مسیرهای پروتکشن و ایجاد مسیرهای جدید نیز اقدامات لازم انجام گیرد. وی با اشاره به پیگیری مستمر وزیر ارتباطات در مورد وضعیت ارتباطات در سیلاب اخیر خوزستان، اظهار کرد: این استان در حال حاضر از ارتباطات پایدار و مطلوبی برخوردار بوده و تمامی ادارات تابعه وزارت در این استان و اپراتورهای ارتباطی تا عادی شدن وضعیت استان در حال آماده باش هستند.

مجید حقی معاون امور پستی ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم که به استان خوزستان سفر نموده است با بیان اینکه علیرغم اینکه گمان می رفت که استان خوزستان همچون دیگر استان های سیل زده دچار بحران ارتباطات باشد، ولی خوشبختانه تا الان مشکل حاد و بحرانی در این استان وجود ندارد. وی اضافه نمود: سیل اخیر می تواند باعث ثبت تجربیات و احصاء اطلاعات گردد تا بتوانیم در بحران های آینده، مدیریت بهتری داشته باشیم.

منبع: ایران آنلاین

به "ارتباطات خوزستان پایدار و مطلوب است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباطات خوزستان پایدار و مطلوب است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید