اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان در اسلوونی

تمرینات تیم ملی بانوان ایران در کشور اسلوونی روز پنجشنبه ادامه پیدا کرد و ملی پوشان بر اساس برنامه آماده سازی کادرفنی، برنامه تمرینی خود را پشت سر گذاشتند.

اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان در اسلوونی

به گزارش ، به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تمرینات تیم ملی والیبال بانوان ایران در کشور اسلوونی روز پنجشنبه ادامه پیدا کرد و ملی پوشان بر اساس برنامه آماده سازی کادرفنی، برنامه تمرینی خود را پشت سر گذاشتند. بانوان ایران که بامداد چهارشنبه کشور را ترک کردند، با سفر به کشور های اسلوونی و کرواسی برای مسابقات جام ملت های آسیا 2019 آماده می شوند.

جواد مهرگان مشاور فنی تیم ملی بانوان ایران در تشریح برنامه های تیم ملی اضافه کرد: صبح پنجشنبه یک جلسه تمرین با وزنه و هماهنگی انجام دادیم و در ادامه در نوبت عصر نیز تمرینات با توپ ما ادامه پیدا کرد.

مهرگان در ادامه صحبت های خود، اضافه کرد: آدینه صبح یک تمرین دیگر داشتیم و در ادامه عصر روز آدینه به مصاف تیانجین چین رفتیم که این مسابقه دو بر یک به سود حریف به خاتمه رسید. بعد از خاتمه مسابقه بازی را در حالت تمرینی ادامه دادیم که این نبرد تمرینی 40 دقیقه به طول انجامید.

او با اعلام رضایت از شرایط اردویی گفت: شرایط اردو مناسب است و وضعیت خوبی در اینجا داریم و وضعیت به شکلی است که می توانیم آماده تر شویم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان در اسلوونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال بانوان در اسلوونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید