برتری دو گله استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست

به گزارش وردپرس کار، تیم فوتبال استقلال موفق شد تا خاتمه نیمه اول، میزبان خود را در تنها دیدار معوقه هفته ششم با دو گل الله یار صیادمنش و مهدی قائدی شکست دهد.

برتری دو گله استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست

به گزارش وردپرس کار، دو تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان و استقلال از ساعت 18:15 در تنها دیدار معوقه هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران در استادیوم بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این دیدار در خاتمه نیمه نخست با دو گل به سود شاگردان شفر به خاتمه رسید.

گل های استقلال را در این دیدار الله یار صیادمنش در دقیقه 2 و مهدی قائدی در دقیقه 29 وارد دروازه میزبان خود کرد.

استقلال دیدار هجومی شروع کرد و خیلی زود با اشتباه مدافعین نفت مسجدسلیمان و فرصت طلبی صیادمنش به گل نخست خود دست پیدا کرد.

پس از آن تیم میزبان بازی را در دست گرفت و حتی این فرصت را داشت که در دقیقه 5 بازی را به تساوی تبدیل کند اما ضربه نصاری به تیر دروازه برخورد کرد و برگشت داده شد. در ادامه نیز مسجدسلیمانی ها فرصت هایی برای باز کردن دروازه استقلال داشتند اما بی دقتی مهاجمان این تیم باعث شد فرصت های شاگردان مرزبان به هدر رود.

حملات نفت مسجدسلیمان تا دقیقه 29 ادامه پیدا کرد تا آبی ها روی یک ضدحمله با حرکت زیبای فرشید اسماعیلی و پاس دقیق این بازیکن به قائدی باعث شد تا بازیکن جوان استقلال با عبور از فرعباسی، برای بار دوم دروازه میزبان را باز کند.

پس از این گل بازی با حملات جسته و گریخته دو تیم ادامه داشت اما بی دقتی مهاجمان استقلال و در سوی دیگر میدان، درخشش رحمتی باعث شد تا دروازه دو تیم تا خاتمه نیمه نخست دیگر باز نشود.

ترکیب استقلال: مهدی رحمتی، وریاغفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، فرشید باقری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش و روح الله باقری.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: حبیب فرعباسی، مجتبی بیژن، موسی کولیبالی، میلاد خدایی اصلی، اسماعیل شریفات، حکیم نصاری، سید پیمان میری، سید محمد حسینی، فرشید محمدی، محمود قائدرحمتی و علیرضا علیزاده.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برتری دو گله استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برتری دو گله استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در نیمه نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید