جاده اردستان - اصفهان تا تیرماه 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت

به گزارش وردپرس کار، مجتبی پورشفیع در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه هر پرونده مشخص کاربری زمین در اردستان پیش از ارسال به اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، باید تاییدیه و مصوبه مسئولان شهرستان را داشته باشد، گفت: نتایج برگزاری جلسات کارگروه زیربنایی شهرستان اردستان نشان می دهد سرمایه گذاران با مسائل زیادی از جمله زمان طولانی رسیدگی و تایید پرونده خود روبرو می شوند.

جاده اردستان - اصفهان تا تیرماه 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت

وی اضافه نمود: بر این اساس مقرر شده است تا در صورت درخواست سرمایه گذاران برای واگذاری زمین برای شروع یک پروژه، تعداد چند پرونده خارج از نوبت و به شکل اضطراری آنالیز و به کارگروه استانی ارسال گردد تا طول زمان رسیدگی موجب از دست دادن سرمایه گذاران نگردد.

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان با بیان اینکه به زودی شاهد عودت و بازپس گیری بخش زیادی از اراضی واگذار شده دولتی هستیم، ابراز داشت: حدود 100 قطعه از این واگذاری ها در سنوات گذشته به منظور طرح های کارگاهی بوده است اما منجر به اجرای طرح یا ایجاد اشتغال در سطح شهرستان نشده است.

جاده اردستان به اصفهان تا تیرماه 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت

پورشفیع در ارتباط با زمان اتمام جاده اردستان به اصفهان نیز بیان داشت: 17 کیلومتر باقیمانده از پروژه جاده اردستان به اصفهان در حال انجام است و 50 درصد عملیات خاکی آن نیز صورت گرفته است، 12 کیلومتر راستا آماده شده آن طبق زمان بندی اداره کل راه و شهرسازی استان در اوایل اسفند آماده روکش آسفالت خواهد شد و در صورت مساعد بودن شرایط جوی تا تیرماه 98 کل راستا زیر بار ترافیک خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه پروژه جاده زواره به اردستان نیز به طول 12کیلومتر در حال انجام است که حدود چهار کیلومتر آن آماده آسفالت شده است، گفت: پیمانکار این پروژه توسط اداره کل راه و شهرسازی تعیین شده اما با توجه به برودت هوا امکان اجرای آسفالت در حال حاضر وجود ندارد.

عملیات اجرایی جاده زواره به تلک آباد به زودی شروع می گردد

رئیس اداره راه و شهرسازی اردستان همچنین در مورد جاده زواره به تلک آباد گفت: این پروژه به طول یک هزار و 500 متر تحویل پیمانکار شده که در 10 روز آینده با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد ریال عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

پورشفیع اضافه نمود: پروژه 9 کیلومتری جاده سیانک به شهراب با هزینه ای 20 میلیاردی در حال انجام است و با انجام آسفالت سرد تا شهریور 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "جاده اردستان - اصفهان تا تیرماه 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده اردستان - اصفهان تا تیرماه 98 زیر بار ترافیک خواهد رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید