جواد زرینچه سرپرست استقلال شد

بازیکن پیشین استقلال، به عنوان سرپرست جدید این تیم انتخاب و جایگزین اصغر حاجیلو شد.

جواد زرینچه سرپرست استقلال شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه استقلال، با حکم امیرحسین فتحی، جواد زرینچه به عنوان سرپرست تیم بزرگسالان استقلال انتخاب شد.

در حکم فتحی برای زرینچه آمده:

برادر ارجمند

جناب آقای جواد زرینچه

نظر به تعهد، توانمندی، سوابق درخشان و تجارب ارزشمندتان در عرصه باشگاهی و ملی به این وسیله جنابعالی را به عنوان سرپرست تیم فوتبال بزرگسالان استقلال ایران منصوب می کنم.

با توجه به سیاست های کلان باشگاه در استفاده از تجارب پیشکسوتان خوشنام و مورد علاقه طرفداران در صندلی های مختلف و برنامه ریزی باشگاه در جهت نیل به پیروزیت ها، حضور یک پیشکسوت با سوابق درخشان به منظور راهنمایی، نظارت و حمایت از بازیکنان، کادر فنی و پشتیبانی تیم به عنوان مدیر یا سرپرست ضروری به نظر می رسد.

امروز اداره تیمی متشکل از چند ده میلیون عضو، نیازمند رعایت تمام شاخصه های لازم از جمله نظم، قاطعیت و تجربه است.

حفظ و رعایت شأن باشگاه و همه ارکان آن خصوصاً طرفداران، ایجاد همدلی در میان تمام اعضا، ایجاد آرامش و دور ساختن حاشیه از اطراف تیم، برقراری نظم و پیاده سازی آیین نامه انضباطی و دستورات باشگاه، یادآوری به اعضای تیم در احترام به همه اهالی فوتبال شامل مسئولان، داوران، مربیان و بازیکنان تیم حریف، اهالی رسانه و طرفداران، تکریم پیشکسوتان، رعایت اصول حرفه ای و اخلاقی، تاکید بر اجرای قوانین داخلی تیم و باشگاه، رسیدگی به امور اداری و اجرایی تیم در مسابقات، تمرینات و اردوها، نظارت بر عملکرد تیم اعم از فنی، پشتیبانی، تدارکات و پزشکی، برقراری تعامل و روابط حسنه با نهادها و سازمان های مربوطه در جهت پیشبرد اهداف تیم از جمله وظایف مدیریت تیم به شمار می آید.

انتظار می رود گزارش عملکرد بخش ها و ارکان تیم به صورت دوره ای و منظم و مکتوب به اینجانب ارائه گردد.

امید است با اتکا به پروردگار متعال و با همکاری و هماهنگی کامل با معاونین و ارکان اجرایی باشگاه و کادر فنی تیم در انجام وظایف محوله پیروز و موید باشید.

در سرانجام از زحمات و کوشش های بی شائبه و دلسوزانه برادر گرانقدرم جناب آقای اصغر حاجیلو مدیریت سابق تیم بزرگسالان در دوران تصدی آن سمت سپاسگزاری می نمایم.

امیرحسین فتحی

مدیرعامل

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جواد زرینچه سرپرست استقلال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواد زرینچه سرپرست استقلال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید