حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 با یاری دانشگاه ها انجام می گردد

به گزارش وردپرس کار، رئیس سازمان امور دانشجویان از برنامه ریزی این سازمان برای حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 خبرداد و گفت: بخشی از هزینه ساماندهی خوابگاه ها توسط دانشگاه و بخشی دیگر نیز با یاری صندوق رفاه انجام می گردد.

حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 با یاری دانشگاه ها انجام می گردد

مجتبی صدیقی رئیس سازمان امور دانشجویان در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وردپرس کار با اشاره به برنامه های این سازمان برای ارتقای کیفیت خوابگاه های دانشجویی در سراسر کشور گفت: خوشبختانه براساس برنامه ریزی های صورت گرفته توانستیم خوابگاه های فاقد کیفیت را حذف کنیم، به همین منظور تقریبا هیچ خوابگاه رتبه چهار یا پنجی در سطح کشور وجود ندارد.

وی تأکید کرد: این موضوع برای ما اهمیت زیادی داشت تا بتوانیم بحث کیفیت خوابگاه ها را به نقطه ای برسانیم تا دانشجویان از تسهیلات لازم در این اماکن بهره ببرند.

رئیس سازمان امور دانشجویان اضافه نمود: طی برنامه ریزی های صورت گرفته سال جاری روی خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 تمرکز کردیم تا با یاری دانشگاه ها این خوابگاه ها نیز به کیفیت مطلوب و درجه 2 و یک، دست پیدا نمایند.

وی در سرانجام اعلام کرد: بخشی از هزینه ساماندهی خوابگاه ها توسط دانشگاه و بخشی دیگر نیز با یاری صندوق رفاه انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 با یاری دانشگاه ها انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف خوابگاه های دانشجویی رتبه 3 با یاری دانشگاه ها انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید