خبرنگاران 11 انبار احتکار کالا در جیرفت پلمب شد

به گزارش وردپرس کار، کرمان - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با احتکار کنندگان کالای اساسی مورد احتیاج مردم، 11 انبار کالاهای احتکار شده به ارزش 230 میلیارد ریال در این شهرستان شناسایی و پلمب شد.

خبرنگاران 11 انبار احتکار کالا در جیرفت پلمب شد

به گزارش وردپرس کار، حسین سلامی روز یکشنبه در تشریح این خبر اضافه نمود: کار شناسایی انبارهای میلیاردی احتکار کالا در شهرستان جیرفت با هماهنگی های قاطع قضائی و با اقدام به موقع سازمان اطلاعات سپاه صورت گرفته است.

وی انبارهای کشف شده را شامل انبارهای لوازم خانگی، مواد غذایی، مواد شوینده و کود شیمیایی ذکر و توضیح داد: کار شناسایی عاملان این احتکار و احضار آنها به مرجع قضائی نیز در دست انجام است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت با تاکید بر این مطلب که قوه قضائیه با درک صحیح از شرایط کنونی بازار و لزوم نظارت های هوشمندانه قضائی بر فرایند تأمین و توزیع کالاهای اساسی جامعه، در سال های اخیر برخورد با جرایم مالی را شدت بخشیده است، گفت: دادسرای شهرستان جیرفت نیز در راستای حفظ حقوق عامه و لزوم جلوگیری از تضییع حقوق عمومی رسیدگی به پفراینده های مالی را در اولویت کاری خود قلمداد می نماید.

سلامی از همکاری نهادهای اطلاعاتی و انتظامی به منظور شناسایی و برخورد با هرگونه تخلفات مالی در شهرستان جیرفت تقدیر کرد و اضافه نمود: نباید اجازه داد افراد فرصت طلب با سو استفاده از شرایط موجود، حقوق عمومی را مورد خدشه قرار دهند و از این رو دستگاه قضائی در شهرستان جیرفت اماده همکاری همه جانبه و قانونی با مراجع مربوطه به منظور شناسایی و برخورد با جرایم حوزه مالی و بازار است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 11 انبار احتکار کالا در جیرفت پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 11 انبار احتکار کالا در جیرفت پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید