خلیل زاده: استقلال با استراماچونی می تواند بعد از 6 سال قهرمان گردد

یک عضو هیات مدیره استقلال درباره حضور استراماچونی در این تیم و قهرمانی آبی ها در لیگ برتر بعد از 6 سال ابراز امیدواری کرد.

خلیل زاده: استقلال با استراماچونی می تواند بعد از 6 سال قهرمان گردد

به گزارش خبرنگاران، اسماعیل خلیل زاده، عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال عصر پنج شنبه در حاشیه نشست خبری آندره آ، استراماچونی در پاسخ به سوالی مبنی بر حضورش در دادگاه مفاسد مالی اظهار کرد: با توجه به این که رئیس اتاق تعاون هستم، وقتی برخی شرکت ها شکایت می نمایند باید برای پاسخگویی به دادگاه برویم چون دستگاه پیگیر نماینده هستیم و به عنوان رئیس اتاق تعاون و رئیس بخش داوری در این جلسات حاضر می شویم و اگر احکامی اعلام می گردد دلیل بر محکومیت نیست و باید حکم قطعی گردد. این که من محکوم شده باشم خلاف واقع است و این خبر درست نیست و انتشارش خلاف قانون است و من از منتشر نمایندگان این خبر شکایت خواهم کرد.

او درباره موفقیت استراماچونی با استقلال توضیح داد: من فکر می کنم استقلال با استراماچونی به جام برسد. من نظر فنی ندارم ولی بر اساس آنچه که دوستان فنی در جلسه هیأت مدیره برای من مطرح می کردند، معتقدم با آمدن او تیم بتواند جان خوبی بگیرد و بعد از 6 سال استقلال قهرمان لیگ گردد.

خلیل زاده درباره تخفیفی که حسینی گفته به استقلال داده است، شرح داد: مسؤول این کار منزوی و فتحی بودند و تا جایی که من خبر دارم آن ها تا دیروز در حال مذاکره بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "خلیل زاده: استقلال با استراماچونی می تواند بعد از 6 سال قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: استقلال با استراماچونی می تواند بعد از 6 سال قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید