سولسشر: برای ورودی و خروجی ها حرف آخر را من می زنم

به گزارش وردپرس کار، تهران- خبرنگاران- اوله گانر سولسشر سرمربی تیم منچستریونایتد تایید کرد که حتی پس از انتصاب مدیر ورزشی جدید همچنان وی حرف اول و آخر را در خصوص مسائل نقل و انتقالاتی خواهد زد.

سولسشر: برای ورودی و خروجی ها حرف آخر را من می زنم

به گزارش وردپرس کار، روزنامه بلفاست تلگراف ایرلند روز شنبه نوشت: سولسشر یکی از حامیان برنامه های باشگاه در جهت کاهش قدرت اد وودوارد مدیر اجرایی باشگاه در سیاست های نقل و انتقالاتی باشگاه است.

در میان افرادی که برای احراز پست مدیر ورزشی گزینه های محتمل تری به نظر می رسند می توان به ریو فردیناند و مایک فلن دستیار کنونی سولسشر اشاره نمود.

سولسشر در این خصوص گفت: من تصمیم می گیرم که چه بازیکنی برود و چه بازیکنی جذب شود؛ از اجرای چنین برنامه ای خوشحالم و با توجه به گزارش هایی که شما (وردپرس کار) می نویسید، تصور می کنم باید 250 بازیکن بخریم؛ با این وجود امیدوارم بتوانیم سوژه های مورد نظر شما را هم جذب کنیم.

وی ادامه داد: شاید فصل آینده در لیگ قهرمانان باشیم و شاید هم اینطور نباشد؛ بی شک اگر بدانید چقدر مدیربرنامه بازیکنانشان را به ما پیشنهاد داده اند، غافلگیر می شوید.

سرمربی نروژی تاکید نمود: آنها می گویند بازیکنان و موکلانشان عاشق پیوستن به یونایتد هستند؛ آنها از بزرگی و عظمت باشگاه آگاه هستند و می دانند که در نهایت روزهای خوب به اولدترافورد بر می شود؛ در حال حاضر شرایط سختی را پشت سر می گذاریم و هنوز به سطح استانداردهای مورد نظرمان نرسیده ایم و اگر قرار است این فصل را بدون کسب سهمیه لیگ قهرمانان تمام کنیم این وظیفه من و باشگاه است که به سرعت واکنش نشان داده و شرایط را عوض کنیم؛ بازیکنان هنوز منچستریونایتد را به سایر باشگاه ها ترجیح می دهند.

در حالی که یونایتدها سربالایی سختی را در جهت رسیدن به جمع چهار تیم نخست پیش رو دارند، سولسشر بر این باور است که مهاجمان تیمش باید در 2 بازی باقی مانده لیگ برتر جزیره، هر چه دارند رو نمایند.

وی در این خصوص توضیح داد: در روزهای بد مهاجمان، شما باید تمرینات ضربات آخر را مضاعف کنید تا اعتماد به نفس آنها بالا رود؛ سعی می کنیم فاکتور حس خوب را به بازیکنان بر گردانیم چرا که به اندازه موقعیت هایی که ایجاد می کنیم گل نمی زنیم.

سولسشر علاوه بر این تایید کرد که داوید دخه آ با وجود گاف های اخیرش در بازی امروز مقابل هادرسفیلد به میدان خواهد رفت.

ورزشی**3991**9118**

منبع: ایرنا

به "سولسشر: برای ورودی و خروجی ها حرف آخر را من می زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشر: برای ورودی و خروجی ها حرف آخر را من می زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید