غلامی: دانشگاه ها سال جاری ماموریت محور می شوند

به گزارش وردپرس کار، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برای هر یک از دانشگاه های کشور در سال 98 ماموریت مشخصی را مشخص نموده ایم که باید براساس آن فعالیت خود را ادامه دهند.

غلامی: دانشگاه ها سال جاری ماموریت محور می شوند

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وردپرس کار با بیان اینکه دانشگاه ها باید هدفمند فعالیت نمایند، گفت: یکی از برنامه های مهم و زارت علوم هدفمند کردن دانشگاه ها در همه فعالیت های آموزشی و پژوهشی و علمی است که باید برای تغییر و تحول جهادی همراه با پیشرفت این اتفاق بیافتد.

وی اضافه نمود: دانشگاه های کشور ما باید به دانشگاه های نسل سوم تبدیل شوند و از سیستم آموزشی نسل اول فاصله بگیرند در واقع به اعتقاد من آموزش زمانی نتیجه مطلوب خواهد داشت که در کنار فعالیت عملی و آزمایشگاهی یادگیری به معنای واقعی تجربی اتفاق بیافتد.

غلامی خاطر نشان کرد: برای هر یک از دانشگاه های کشور در سال 98 ماموریت خاص و مشخصی را مشخص نموده ایم که باید براساس آن فعالیت خود را ادامه دهند.

وزیر علوم اضافه نمود: در اجرای ماموریت گرا کردن مراکز آموزشی و پژوهشی کشور، دانشگاه ها برحسب ظرفیت ها و شرایط منطقه و محلی که در آن واقع شده اند، ماموریتشان مشخص شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "غلامی: دانشگاه ها سال جاری ماموریت محور می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غلامی: دانشگاه ها سال جاری ماموریت محور می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید