فرصتی برای خودنمایی سوباسا

به گزارش وردپرس کار، سوگیتا علاوه بر سرعت زیاد که یکی از ویژگی های بازیکنان شرق آسیا است، از تکنیک بالا برخوردار بوده همچنین راه گشودن دروازه حریف را نیز به خوبی بلد است.

فرصتی برای خودنمایی سوباسا

به گزارش وردپرس کار ، غیبت بازیکنان ملی پوش و دو خارجی تراکتورسازی، گرچه این تیم را برای آماده سازی با مشکلاتی روبرو می کرد اما فرصتی شد برای سایر بازیکنان این تیم تا بتوانند توانایی های خود را نشان دهند. بازی دوستانه تراکتورسازی مقابل عقاب تبریز و نمایش خوب یوکیا سوگیتا در این بازی، نشان داد که این بازیکن ژاپنی بی جهت نزد طرفداران تراکتورسازی محبوب نشده است.

سوگیتا در این بازی نشان داده که علاوه بر سرعت زیاد که یکی از ویژگی های بازیکنان شرق آسیا است، از تکنیک بالا برخوردار بوده همچنین راه گگرددن دروازه حریف را نیز به خوبی بلد است. او در رقابت های لیگ برتر تنها دو موقعیت گل به دست آورد که از بخت بد، توپ او به تیرک دروازه حریف برخورد کرد.

یوکیا سوگیتا بین تماشاگران تیم تراکتورسازی به سوباسا معروف شده و از محبوبیت زیادی برخوردار است. در روزهایی که تراکتورسازان از بی نظمی دو بازیکن خارجی دیگر حسابی گله مند هستند، نظم و انضباط سوگیتا بیش از پیش به چشم می آید. این بازیکن علاوه در تمرینات و مسابقات، بعد از تعطیلات هم به موقع به تبریز بازگشته و سعی می نماید که غیبتی در تمرینات و برنامه های آماده سازی تیم تراکتورسازی نداشته باشد.

محبوبیت سوگیتا در شرایطی هر روز اضافه می گردد که وقتی صحبت از اضافه شدنش به تراکتورسازی بود منتقدان درباره اش می نوشتند که او بازی ملی در کارنامه ندارد و روند انتخاب و بازی او در تیم های باشگاهی کاملا نزولی است.

در تأیید روند نزولی انتخاب تیم های باشگاهی اش هم می نوشتند که او دو فصل در تیم هرکولس اسپانیا بازی کرد و در ادامه به تیم پاتایا یونایتد تایلند پیوست. او یک نیم فصل هم در تیم رایونگ تایلند بازی کرد و در ادامه به تیم دالکورد سوئد پیوست و پایان به عضویت تراکتورسازی تبریز درآمد.

با توجه به قابلیت هایی که سوگیتا در فوتبال دارد، اگر پایش به گلزنی باز گردد، می تواند یکی از خریدهای خوب این فصل به حساب بیاید.

320 - 11

منبع: ایران ورزشی

به "فرصتی برای خودنمایی سوباسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصتی برای خودنمایی سوباسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید