فیلم برادران محمودی از افغانستان به اسکار معرفی گردید

به گزارش وردپرس کار، فیلم سینمایی شکستن همزمان بیست استخوان با نام بین المللی (رونا مادر عظیم) با هنرمندی محسن تنابنده در نقش یک مهاجر افغانستانی در ایران به اسکار معرفی گردید.

فیلم برادران محمودی از افغانستان به اسکار معرفی گردید

به گزارش وردپرس کار به نقل از حسن موسوی یکی از اعضای هیئت داوری، اتحادیه تهیه کنندگان افغانستان هفت عضو دارد که از سینماگران افغانستان به حساب می آیند اما جلسه آن ها با حضور پنج عضو تشکیل شد و آن ها به تماشای سه فیلم نهایی به نام های 1. گدی پران سیاه به کارگردانی طارق قیومی2. هزان زن مثل من به کارگردانی صحرا مانی و 3. شکستن همزمان بیست استخوان به کارگردانی جمشید محمودی نشستند که در نهایت فیلم شکستن همزمان بیست استخوان بیشترین رای اعضا را به خود اختصاص داد و طبق قوانین آموزشگاه اسکار به این آموزشگاه معرفی گردید.

تمام مراحل اداری برای ثبت نام فیلم در اسکار انجام گردیده و نوید محمودی (تهیه کننده فیلم)، مدارک لازم را برای ارسال به آموزشگاه در اختیار اتحادیه تهیه کنندگان افغانستان به مدیریت جوانشیر حیدری قرار داده است.

جمشید محمودی کارگردان فیلم شکستن همزمان بیست استخوان درحال حاضر در بوسان کره جنوبی حضور دارد و قرار است این فیلم در روزهای آینده در فستیوال بین المللی فیلم بوسان حضور داشته باشد. البته قرار بر این بود که محسن تنابنده هم در این مراسم حاضر گردد که با توجه به آغاز فیلم برادری که قرار است آن را کارگردانی کند، این اتفاق نیفتاد.

شکستن همزمان بیست استخوان سومین فیلم برادران محمودی است که از طرف سینمای افغانستان برای شرکت در مراسم اُسکار به این آموزشگاه معرفی می گردد. پخش کننده بین المللی فیلم برادران محمودی شرکت فرانسوی نوری پیکچرز به مدیریت کتایون شهابی است.

شکستن همزمان بیست استخوان به زودی در سینماهای سراسر کشور اکران عمومی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فیلم برادران محمودی از افغانستان به اسکار معرفی گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم برادران محمودی از افغانستان به اسکار معرفی گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید