مربی ملی به دنبال جبران شکست در لیگ برتر فوتبال بانوان

به گزارش وردپرس کار، در هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان تیم های راه یاب ملل مریوان و ذوب آهن اصفهان به مصاف هم می روند.

مربی ملی به دنبال جبران شکست در لیگ برتر فوتبال بانوان

به گزارش وردپرس کار، سوت شروع رقابت های هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان ساعت 10 صبح روز پنج شنبه (11 بهمن) زده می گردد و 12 تیم رقابت خود را در هفته های پایانی نیم فصل اول پیگیری می نمایند. از آنجایی که تیم ملی فوتبال بانوان بزرگسال از 19 تا 28 بهمن ماه در تورنمنت چهارجانبه هند با حضور تیم های هند، میانمار و سنگاپور حاضر می شود بازی های این هفته از آدینه به پنج شنبه انتقال داده شد.

با توجه به برنامه مسابقات در هفته نهم به نظر می رسد تقابل راه یاب ملل مریوان و ذوب آهن اصفهان جذاب ترین دیدار است. این بازی در حالی برگزار می گردد که ذوب آهن با 17 امتیاز در رتبه دوم و راه یاب با 16 امتیاز در رتبه پنجم قرار دارند. یک امتیاز اختلاف حساسیت این بازی را برای تیم ها بیشتر نموده تا هر کدام کوشش نمایند فاتح میدان شوند. اما در این میان شاگردان شادی مهینی در راه یاب میزبان هستند و همین کفه ترازو را برای آنها سنگین تر نموده است. مهینی و تیمش که هفته گذشته برابر بم شکست خورده بودند و از رتبه دوم به چهارم سقوط کردند به دنبال قرار دریافت دوباره در جمع سه تیم برتر لیگ هستند.

تیم صدرنشین بم کرمان و تیم دوم جدولی شهرداری سیرجان به نظر می رسد کار سختی برابر رقبای خود نداشته باشند.

دیدار شهرداری بم کرمان، صدرنشین لیگ با همیاری آذربایجان ارومیه به دلیل انصراف تیم ارومیه از حضور در این دیدار لغو شد. بنابراین محتمل است مطابق با قانون باخت فنی این تیم اعلام گردد و بم بدون اینکه بازی کند سه امتیاز دیگر به دست می آورد.هانیه زینالی سرپرست تیم ارومیه در گفت و گو با وردپرس کار مسائل اقتصادی را دلیل انصراف از انجام این دیدار گفت و اضافه نمود: به خاطر حضور تیم ملی بانوان در تورنمنت چهار جانبه هند بازی های این هفته یک روز و بازی های هفته آینده دو روز جلو کشیده شدند. به همین دلیل فاصله بین این دو بازی کمتر می گردد و چون فاصله مان تا بم زیاد و هزینه بر است اگر این بازی را شرکت کنیم به بازی هفته بعدمان که برابر ذوب آهن است نمی رسیم چون تا به بم برسیم دو روز و نیم در راه هستیم و بعد از انجام بازی باید مستقیم به اصفهان برویم که یک روز طول می کشد. در نتیجه بازیکنانمان بدون هیچ تمرینی باید به میدان بروند و هر دو بازی را از دست می دهیم.زینالی تاکید نمود که دیگر بازی های لیگ را انجام می دهند و تنها در این دیدار حاضر نمی شوند.

شهرداری سیرجان نیز در حالی به مصاف نماینده سپیدار می رود که این تیم قائمشهری با یک تساوی و هفت باخت در صندلی یازدهم جدول رده بندی واقع شده است. علاوه بر این ملوان بندرانزلی نیز در خانه با پارس جنوبی بوشهر و سپاهان نیز با خلیج فارس شیراز قعرنشین بازی می نمایند.

بازی های هفته نهم

راه یاب ملل مریوان - ذوب آهن اصفهان

سپیدار قائمشهر - شهرداری سیرجان

ملوان بندرانزلی - پارس جنوبی بوشهر

سپاهان اصفهان - خلیج فارس شیراز

آذرخش تهران - پالایش گاز ایلام

جدول رده بندی لیگ برتر
تیم ها تفاضل امتیاز
شهرداری بم 44 24
شهرداری سیرجان 15 17
ذوب آهن اصفهان 11 17
سپاهان اصفهان 19 16
راه یاب ملل مریوان 18 16
ملوان بندرانزلی 15 14
پالایش گاز ایلام 2 12
همیاری آذربایجان غربی 7 9
پارس جنوبی بوشهر 8- 9
آذرخش تهران 47- 3
سپیدار قائمشهر 35- 1
خلیج فارس شیراز 41- 1
منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مربی ملی به دنبال جبران شکست در لیگ برتر فوتبال بانوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی ملی به دنبال جبران شکست در لیگ برتر فوتبال بانوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید