مساعدت 20میلیون ریالی خیرین برای تجهیز منازل ایتام ابهری

به گزارش وردپرس کار، خبرنگاران: مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر از مساعدت 20 میلیون ریالی خیرین برای تجهیز منازل مسکونی ایتام ابهری اطلاع داد.

مساعدت 20میلیون ریالی خیرین برای تجهیز منازل ایتام ابهری

محسن داودی در گفت و گو با خبرنگار وردپرس کار در زنجان اظهار کرد: کمیته امداد ابهر در راستای استفاده و بهره مندی از ظرفیت خیرین اقدام به اجرای طرح های مشارکتی می نماید.

وی با اشاره به اینکه یکی از طرح های مشارکتی کمیته امداد طرح رضوان است، افزود: کمیته امداد با اجرای این طرح از ظرفیت خیرین برای ساخت، تعمیر و بهسازی منازل مسکونی خانواده های مددجو بهر ه می گیرد.

مدیر کمیته امداد شهرستان ابهر در ادامه با اشاره به اینکه اخیرا نیز طی مکاتبات اجرا شده با خیرین و حامیان مبلغ 20 میلیون ریال جهت ساخت سرویس بهداشتی برای منازل مسکونی ایتام تحت حمایت جمع آوری شده است، اضافه نمود: این مبلغ برای احداث و بهسازی سرویس بهداشتی منزل مسکونی چهار یتیم مددجوی ابهری هزینه می گردد.

وی در ادامه با اعلام طرح اکرام ایتام(حمایت از ایتام خانواده ها با تعهد مساعدت ماهیانه)، طرح اطعام و افطاری(در ماه مبارک رمضان و تامین غذا و یا سبد کالا)، طرح مفتاح الجنه(حضور و بازدید خیرین و مسئولین نظام از خانواده ها و نیازمندان)، طرح همیان مولا(تامین سبد غذائی برای خانواده ها) و طرح کوثر(تامین جهیزیه دختران و هزینه ازدواج پسران خانواده) به عنوان طرح های اجرایی کمیته امداد گفت: هدف از اجرای این طرح ها محرومیت زدایی، یاری به خانواد ه های نیازمند، بهره مندی از مشارکت خیرین و مهم تر از همه ترویج فرهنگ انفاق و احسان در جامعه اسلامی است.

الف

منبع: تسنیم

به "مساعدت 20میلیون ریالی خیرین برای تجهیز منازل ایتام ابهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مساعدت 20میلیون ریالی خیرین برای تجهیز منازل ایتام ابهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید