معاون وزیر جهاد کشاورزی عنوان نمود؛ عرضه 80 درصد زعفران تولیدی در بورس کالا، بازار طلای سرخ در شرایط خوبی به سر می برد

به گزارش وردپرس کار، شیرزاد گفت:سال گذشته بیش از 80 درصد محصول زعفران یعنی حدود 70 تن در بازار بورس کالا عرضه شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی عنوان نمود؛ عرضه 80 درصد زعفران تولیدی در بورس کالا، بازار طلای سرخ در شرایط خوبی به سر می برد به گزارش به نقل از صدا و سیما، حسین شیرزاد مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با اشاره به اینکه اتحادیه های ملی و استانی در سه استان خراسان رضوی و­ خراسان های ­شمالی و جنوبی برای خرید محصول زعفران­ فعال هستند، اظهار کرد: با شروع فصل برداشت زعفران، اتحادیه های ملی باغداران تاکنون حدود 4 تن زعفران را با قیمت های بسیار خوب بصورت توافقی خریداری­ کردند. وی اضافه کرد: 10 اتحادیه ملی و استانی در خرید و صادرات محصول زعفران فعال اند.

به گفته شیرزاد زعفران بر اساس کیفیت از مثقالی 8500 تا 12 هزار و 400 تومان که قیمت بسیار خوبی است ­خریداری شده است. ­

رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ادامه داد: هم اکنون بازار زعفران در شرایط خوبی است و نیازی به مداخله وسیع سازمان نیست، اما بنابر­ وظیفه ذاتی چنانچه قیمت ها کاهش یابد برای مدیریت قیمت زعفران وارد بازار خواهیم شد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی در انتها توضیح داد: سال گذشته بیش از 80 درصد محصول، ­ حدود 70 تن در بازار بورس کالا عرضه شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "معاون وزیر جهاد کشاورزی عنوان نمود؛ عرضه 80 درصد زعفران تولیدی در بورس کالا، بازار طلای سرخ در شرایط خوبی به سر می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون وزیر جهاد کشاورزی عنوان نمود؛ عرضه 80 درصد زعفران تولیدی در بورس کالا، بازار طلای سرخ در شرایط خوبی به سر می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید