معرفی شریعتمداری برای وزارت کارنشان دهندهقحط الرجال در دولت است

به گزارش وردپرس کار، حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به تغییر و تحولات در کابینه اظهارداشت: کشور، امروز در شرایط جنگ اقتصادی به سر می برد، بنابراین کسانی که می خواهند سکانداری اقتصاد کشور را به دست بگیرند، باید از روحیه جنگی و جهادی برخوردار بوده و قدرت تشخیص توطئه های اقتصادی دشمن را داشته باشند.

معرفی شریعتمداری برای وزارت کارنشان دهندهقحط الرجال در دولت است

وی افزود: دولت آمریکا 380 نفر از کارشناسان مختلف را برای جنگ اقتصادی علیه ایران، در اندیشکده ای به کار گرفته است، بنابراین کسانی که قصد پذیرفتن مسئولیت دارند باید توانمندی برنامه ریزی قوی جهت برخورد با توطئه های دشمنان را داشته باشند.

ترقی با بیان اینکه اعتقاد به سیاست های اقتصاد مقاومتی، از ضرورت های عبور از بحران اقتصادی است افزود: اشراف اطلاعاتی نسبت به چالش ها و مسائل اقتصادی کشور و ارائه راه چاره برای آن ها از جمله در حوزه های گرانی، تحول سیستم بانکی و اشتغال، باید در انتخاب سه وزیر اقتصاد، صنعت و رفاه مورد توجه قرار بگیرد.

وی با اشاره به پیغام معرفی شریعتمداری برای تصدی وزارت رفاه، گفت: این مسئله نشان می دهد که دولت با قحط الرجال روبرو شده است. دولت یا نمی تواند افراد مناسبی را انتخاب کند یا دایره افرادی که می خواهد با آنها کار کند، بسیار محدود است و فشارهایی از اطراف به رئیس جمهور وارد می گردد تا گزینه های توانمندتر انتخاب نشوند.

ترقی تأکید کرد: جابه جایی هایی از این دست هیچ توان و روحیه جنگی به دولت اضافه نخواهد کرد. به نظر می رسد، دولت همچنان تصور می نماید شرایط کشور عادی است و هیچ توطئه ای علیه ما وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "معرفی شریعتمداری برای وزارت کارنشان دهندهقحط الرجال در دولت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی شریعتمداری برای وزارت کارنشان دهندهقحط الرجال در دولت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید