مهار آتش سوزی کارخانه تولید جعبه های پلاستیکی در ارومیه

به گزارش وردپرس کار، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش سوزی در یک کارخانه تولید جعبه های پلاستیکی در بالانج ارومیه مهار و خاموش شد.

مهار آتش سوزی کارخانه تولید جعبه های پلاستیکی در ارومیه

ابراهیم شاد قوشچی در گفت و گو با خبرنگار وردپرس کار در خصوص این آتش سوزی گفت: طی تماس تلفنی شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی یک مورد حادثه آتش سوزی در کارخانه تولیدی جعبه های پلاستیکی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ارومیه بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 2 را رأس ساعت 7:33 صبح امروز به محل حادثه روانه کرد.

وی گفت: دود ناشی از این آتش سوزی از کیلومترها دورتر دیده می شد و هنگامی که به محل حادثه در جاده بالانج روبروی آموزشگاه رانندگی باختر رسیدیم مشاهده گشت؛ یکی از دو سوله موجود در این کارخانه تولیدی از حجم بالای آتش سوزی دچار تخریب شده و سوله دیگر نیز در حال سوختن است که به دلیل نامعلومی آتش گرفته و بخشی از آن کاملاً شعله ور بود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه با اشاره به احتمال سرایت آتش به منبع گازوئیل موجود در محل، شرح داد: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از ایمن سازی محل و قطع جریان برق و گاز کارخانه بلافاصله پس از تقسیم شدن به سه تیم عملیاتی از سه جهت وارد عملیات شدند و همزمان با کشیدن یک رشته کف خاموش کننده و نیز لوله های آب پرفشار آتش نشانی به خاموش کردن آتش مشغول شدند و همزمان با جلوگیری از سرایت آتش به مخزن گازوئیل، این آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند.

شاد قوشچی با اعلام اینکه هیچیک از کارگران در این حادثه آسیب ندیدند، افزود: خوشبختانه این آتش سوزی در وقت تعطیلی کارگاه بوده و آتش نشانان نیز با سرعت عمل خود از سرایت آتش سوزی به قسمت های دیگر کارگاه ممانعت به عمل آوردند و پس از ایمن سازی و تحویل محل به نیروی انتظامی و مالک به کار خود خاتمه دادند.

وی تاکید کرد: هم اکنون کارشناسان آتش نشانی ارومیه در حال بررسی علت بروز این حادثه هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مهار آتش سوزی کارخانه تولید جعبه های پلاستیکی در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهار آتش سوزی کارخانه تولید جعبه های پلاستیکی در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید