پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن دارد، علیپور تنها است!

به گزارش وردپرس کار، جواد منافی در مصاحبه با خبرنگاران، درخصوص تغییرات به وجود آمده در لیست بازیکنان پرسپولیس برای فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: باید به گابریل کالدرون اختیار تام در این زمینه داد، به خواسته های فنی او احترام گذاشت و شرایط را برای کادرفنی جدید پرسپولیس فراهم کرد. کالدرون با هیچ کس خصومت شخصی ندارد. او باید تیم دلخواه خود را ببندد تا بتواند پاسخ طرفداران را بابت نتایجی که می گیرد بدهد.

پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن دارد، علیپور تنها است!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: بازیکنان جدید کارنامه خوبی دارند. من فکر می کنم این بازیکنان بتوانند به پرسپولیس یاری نمایند. بازیکنان تازه وارد سابقه حضور در همین باشگاه را دارند و می توانند رابطه خوبی با قدیمی های تیم داشته باشند.

وی با اشاره به شانس موفقیت کالدرون در فصل جدید توضیح داد: پرسپولیس برای نتیجه دریافت با سرمربی جدید احتیاج به زمان دارد. طرفدار نباید انتظار داشته باشد که پرسپولیس در هفته های ابتدایی نتایج دلخواهش را بگیرد.

منافی با اشاره به کمبود مهاجم در لیست بازیکنان پرسپولیس تاکید نمود: یک کودک هم می داند که پرسپولیس احتیاج به مهاجم دارد. متاسفانه فقر مهاجم ایرانی داریم و این برای فوتبال ملی خطرناک است. علی علیپور واقعا در فوتبال ایران تنها شده است. باید پرورش مهاجم به صورت دقیق با استعدادیابی در فوتبال پایه صورت بگیرد.

وی اذعان داشت: بازیکن خارجی هم نباید در حد و اندازه های ماریو بودیمیر باشد. پرسپولیس احتیاج به یک مهاجم شش دانگ داشت. او فقط قد و قامت داشت و هیچ عملکرد مثبتی در پرسپولیس نداشت. حضور چنین بازیکنانی فقط پرسپولیس را بدهکار می نماید.

منافی در انتها یادآور شد: فکر می کنم پرسپولیس با توجه به اینکه اسکلت اصلی بازیکنان خود را حفظ نموده است می تواند حرف های زیادی برای گفتن در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد. این تیم در صورت حفظ تمرکز خود در طول مسابقات خواهد توانست قهرمانی های خود را تکرار کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن دارد، علیپور تنها است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس حرف های زیادی برای گفتن دارد، علیپور تنها است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید