کلوپ: فقط برای صدرنشینی می جنگیم، برنلی حریف سختی است

به گزارش وردپرس کار، کلوپ: فقط برای صدرنشینی می جنگیم، برنلی حریف سختی است

کلوپ: فقط برای صدرنشینی می جنگیم، برنلی حریف سختی است

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول همچنان به بازگشت تیمش به صدر جدول لیگ جزیره خوشبین است اما معتقد است برنلی می تواند حریف دردسرسازی برایشان باشد.

او در خصوص دیدار روز شنبه تیمش مقابل برنلی می گوید: خوشبختانه ما مجبور نیستیم خیلی ترکیب خود را تغییر دهیم. هنوز هم برنامه ما پیروزی در بازی های پیش رو بوده و رسیدن به این هدف به اندازه کافی سخت است. قبل از آغاز بازی برابر برنلی از نتیجه منچسترسیتی آگاهیم اما نمی خواهیم سر و صدا و جنجال در این مورد راه بیندازیم زیرا ما فقط برای حضور در صدر جدول لیگ برتر مبارزه می کنیم و مهم است که خوش بین و هیجان زده باشیم.

کلوپ ادامه داد: باید برابر این تیم قوی پیروز شویم. شان دیچ در لیگ برتر عملکرد شگفت انگیزی داشته است. اشلی بارنز در نبردهای هوایی بسیار خوب بوده و برنلی در کناره ها نیز تیمی خطرناک است. آنها احتمالا با 5 دفاع بازی می نمایند و برابر چنین تیمی باید شکیبا بود. برنلی معمولا به مالکیت توپ میلی ندارد، بنابراین ما باید خلاق و شکیبا باشیم. بازی کردن برابر برنلی سخت است زیرا آنها واقعا مبارزه نموده و بسیار با انگیزه هستند. وقتی سه یا چهار بازی آخر این تیم را تماشا کنید، می بینید که باید به انها احترام بگذارید زیرا برنلی اخیرا تاتنهام را شکست داده است.

این سرمربی آلمانی درباره شرایط مصدومان تیمش گفت: دژان لوورن به طور کامل در تمرینات روز پنج شنبه شرکت کرد. بسیاری از بازیکنان مصدوم ما مانند جو گومز بعد از تعطیلات بازی های ملی به عرصه بازی بازخواهند گشت. در خصوص لوورن نیز باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و شرایط او را برای قرار دریافت در ترکیب به طور دقیق آنالیز کنیم. جیمز میلنر نیز معتقد است به طور کامل شرایط بازگشت به میادین را دارد اما شرایط او نیز باید آنالیز گردد.

منبع: ایران ورزشی

به "کلوپ: فقط برای صدرنشینی می جنگیم، برنلی حریف سختی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلوپ: فقط برای صدرنشینی می جنگیم، برنلی حریف سختی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید