یاری 200 میلیونی سمن ها و دفاتر تسهیل گری ایلام برای مبارزه با کرونا

به گزارش وردپرس کار، خبرنگاران/ایلام معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: سازمان های مردم نهاد و دفاتر تسهیل گری استان، تا به امروز بیش از 200میلیون تومان یاری های نقدی وغیرنقدی در راستای مبارزه باکرونا ویروس هزینه نموده اند.

یاری 200 میلیونی سمن ها و دفاتر تسهیل گری ایلام برای مبارزه با کرونا

دکتر محمد نوذری اظهار کرد: سازمان های مردم نهاد و خیرین به عنوان بازوان یاریگر جامعه به صورت خودجوش درکنار دولت درتمامی بحرانها و مسائل به یاری مردم شتافته اند، اظهار کرد: امروز نیز این گروه های مردم نهاد ودفاتر تسهیلگری درمقابله با کرونا ویروس در جهت ایفای نقش اجتماعی خود وارد عمل شده است.

وی فعالیت سازمان های مردم نهاد و دفاتر تسهیلگری را وابسته به دفتر اجتماعی فرهنگی استانداری درموضوع مقابله با کرونا ویروس را درخشان وچشمگیر خواند و گفت:

ازتهیه سبدهای غذایی برای محرومین و اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه گرفته تا تهیه وتوزیع پک های بهداشتی و تامین جهیزیه 403 نوعروس وآموزش و اطلاع رسانی به مردم درخصوص کرونا ویروس و طراحی اپلیکشن ها نقش موثر خود را به خوبی ایفا نموده اند.

وی اضافه کرد: این گروه ها تا کنون بیش از 200میلیون تومان یاری های نقدی وغیرنقدی در راستای مبارزه باکرونا ویروس هزینه نمود ه اند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام ضمن تقدیر از سازمان های مردم نهاد، خیرین، دفاتر تسهیلگری برای مبارزه باکرونا، گفت: همچنان نیازمند وحدت وهمدلی خوب ایجاد شده دربین کلیه احاد مختلف مردم و مسئولان هستیم و انشاالله با این همراهی و همدلی کرونا راشکست خواهیم داد وشاهد روزهای خوب و فردایی بهتر خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "یاری 200 میلیونی سمن ها و دفاتر تسهیل گری ایلام برای مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری 200 میلیونی سمن ها و دفاتر تسهیل گری ایلام برای مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید